جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 22 شهريور 1388     
توليد گوشي‌هاي سوني‌اريكسون با سيستم‌عامل ويندوزموبايل متوقف مي‌شود

به گزارش خبرنگار گروه صنایع پیشرفته صنعت نیوز، برخي خبرهاي جديد منتشر شده مبني بر آن است كه شركت سوني‌ اريكسون قصد دارد گوشي هوشمند جديد خود موسوم به XPERIA X2 را به قيمت 1010 دلار بفروشد.

اين گوشي هوشمند كه نسل آتي مدل X1 محسوب مي‌شود، قرار است از يازدهم ژانويه 2010 با قيمت 1010 دلار به فروش برسد كه البته خبر مربوط به قيمت اين گوشي همه كارشناسان را متعجب كرده است.

در حالي كه اخبار پيشين از اقدامات جديد سوني‌اريكسون براي عرضه گوشي‌هاي هوشمند با ويندوزموبايل خبر داده بود، منابع آگاه اعلام كردند كه Xperia X2 به عنوان آخرين گوشي اين شركت با سيستم‌عامل ويندوزموبايل به بازار عرضه مي‌شود.

مهم‌ترين دليل براي خاتمه دادن به توليد گوشي‌هاي هوشمند با ويندوزموبايل، عدم استقبال كاربران و پايين بودن فروش گوشي‌هاي توليد سوني‌اريكسون با اين سيستم‌عامل اعلام شده است.

كارشناسان اعلام كردند كه با اتخاذ اين تصميم فقط دو راه پيش‌روي سوني‌اريكسون باقي مي‌ماند كه آن هم استفاده از سيستم‌عامل Symbian S60 نوكيا يا اندرويد گوگل است.

در حالي كه سوني‌اريكسون تصميم به توقف توليد گوشي‌هاي هوشمند خود با سيستم‌عامل ويندوزموبايل گرفته است، شركت HTC به عنوان بزرگترين توليدكننده گوشي‌هاي هوشمند با سيستم‌عامل ويندوزموبايل، همچنان گستره فعاليت‌هاي خود در اين حوزه را افزايش مي‌دهد و ويندوزموبايل را يكي از عوامل اصلي موفقيت خود مي‌داند
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: