جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 9 فروردين 1389     
خالی بودن منزل را به پلیس اطلاع دهید

برنا، معاون اجتماعی پلیس تهران بزرگ به مسافران نوروزی تاکید کرد که قبل از سفر، در صورتی که منزل‌ خالی از سکنه باشد، مراتب را به نیروی انتظامی گزارش دهند. سرهنگ رضا غنی لو معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: مسافران برای پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی، قبل از سفر نسبت به قطع گاز و آب محل اقامت و کارخود اقدام کنند و و از قفل بودن درها و پنجره ها مطمئن شوند.

وی همچنین توصیه کرد: چنانچه خانواده بر حسب ضرورت از خودروهای شخصی برای جابجایی، در حین مسافرت استفاده می کند، حتما مشخصات خودرو و راننده توسط افراد خانواده نوشته و نگهداری شود.

غنی لو خطاب به مسافران نوروزی گفت: در صورتی که از وسایل نقلیه عمومی استفاده می‌کنند از سپردن ملزومات و اجناس خود تحت هر عنوانی به افراد ناشناس خودداری کرده و از همراه داشتن اشیاء قیمتی و پول زیاد و غیرضروری در هنگام سفر اجتناب کرده و در صورت لزوم از کارت بانک استفاده کنند. وی افزود: مسافران چنانچه افراد مسن و یا خردسال را همراه خود در مسافرت دارند، حتما مشخصات کامل آنها و شماره ضروری را برای آنها نوشته و در جیب شان قرار دهند.

غنی لو استفاده از مهمانپذیرهای رسمی و دارای مجوز و یا اماکن مطمئن داخل شهر، غفلت نکردن از مراقبت از فرزندان در اماکنی مانند بوستانها و گردشگاهها در حین سفر و روزهای تعطیل و حفظ حریم های اخلاقی و اجتماعی در مسافرتهای گروهی را از دیگر توصیه های پلیس به مسافران و گردشگران نوروزی عنوان کرد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: