جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 10 فروردين 1389     
حاشیه های آخرين تمرين ذوب‌آهن در تاشكند

فارس: شور و نشاط بازيكنان ذوب آهن در آخرين تمرين اين تيم براي ديدار مقابل بنيادكار از هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا مثال‌زدني بود.

تيم فوتبال ذوب‌آهن كه به منظور برگزاري ديدار هفته چهارم خود از سري مسابقات ليگ قهرمانان آسيا مقابل بنيادكار ازبكستان به تاشكند سفر كرده است، آخرين تمرين خود را از ساعت 17 امروز به وقت محلي به مدت يكساعت براي آماگي هر چه بيشتر ديدار فردا در ورزشگاه جار (محل برگزاري بازي فردا) برگزار كرد.

*تمرينات با گرم كردن بازيكنان و انجام كارهاي سرعتي آغاز شد و در ادامه بازيكنان به پاس‌كاري و ارسال پاس‌هاي كوتاه و بلند پرداختند.

*ذوبي‌ها در ادامه تمرين به مدت 45 دقيقه به 2 تيم قرمز و طوسي تقسيم شده و در يك نيمه زمين بازي فشرده را در دستور كار قرار دادند.

*دروازه‌بان‌ها نيز به صورت اختصاصي زير نظر توميسلاو ساويچ، مربي دروازه‌بان‌هاي ذوب‌آهن به تمرين پرداختند كه در واپسين لحظات تمرين، آسيب ديدگي شهاب گردان، دروازه بان اصلي ذوب اهن از ناحيه دست راست همه را نگران كرد، اما با پيگيري‌هاي كادر پزشكي نماينده اصفهان در آسيا اين مصدوميت به خير گذشت تا گردان براي همراهي ذوب آهن در ديدار فردا مقابل بنيادكار مشكلي نداشته باشد.

*نشاط و شادابي در تمرين امروز ذوب آهن حرف اول و آخر را مي‌زد، به طوري كه بازيكنان به دور از مسائل حاشيه‌اي كه روز گذشته در سفر به تاشكند برايشان پيش آمده بود، از هر لحاظ با روحيه و با انگيزه نشان دادند.

آنها خستگي سفر پرمشقت روز گذشته را به فراموشي سپرده و براي ديدار فردا كاملاً آماده و پر انرژي هستند.

*اصغر دليلي، مديرعامل ذوب‌آهن كه روز گذشته نتوانست همراه با كاروان ذوب آهن به تاشكند بيايد و امروز از كشور آذربايجان به جمع كاروان ذوب آهن پيوست، در تمرين حاضر شده و ضمن احوال‌پرسي با بازيكنان و كادر فني با آنها به صورت اختصاصي صحبت كرد.

*تعدادي از رسانه‌هاي تصويري ازبكستان با دوربين در تمرين ذوب‌آهن حاضر شده و از تمرينات اصفهاني‌ها فيلمبرداري كردند.

*تعدادي از ايراني هاي مقيم اربكستان با حضور در تمرينات امروز ذوب‌آهن به تشويق بازيكنان اين تيم پرداخته تا آنها براي ديدار فردا از روحيه خوبي برخوردار شوند.

تمرين امروز رأس ساعت 18 به پايان رسيد.

ديدار 2 تيم بنيادكار ازبكستان و ذوب‌آهن اصفهان ساعت 16:30 دقيقه فردا از هفته چهارم ليگ قهرمانان آسيا به ميزباني بنيادكار برگزار مي‌شود.

ذوب‌آهن در ديدار رفت كه چهارشنبه هفته گذشته در اصفهان برگزار شد، موفق به شكست 3 بر صفر شاگردان فيليپ اسكولاري شد تا با 7 امتياز صدرنشين گروه دوم رقابت‌ها شود.

در اين گروه بنيادكار پس از پايان دور رفت مرحله گروهي با 6 امتياز در مكان دوم قرار دارد و الاتحاد عربستان با 4 امتياز و الوحده امارات بدون امتياز در مكان‌هاي بعدي هستند.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: