جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 15 فروردين 1389     
اردوهای تیم فوتبال زیر 15 سال لغو شد

اردوهای آماده سازی تیم فوتبال زیر 15 سال ایران که در بازی‌های آسیایی نوجوانان مجوز حضور در مسابقات المپیک نوجوانان 2010 سنگاپور را کسب کرده بود، تعطیل شد.
محمد یاوری در گفتگو با مهر، ضمن تایید این خبر افزود: در حالی که 6 مرحله از اردوهای آماده سازی تیم فوتبال زیر 15 سال کشورمان پیگیری شده بود و 8 اردوی دیگر تا مسابقات المپیک نوجوانان پیش رو داشتیم، در آخرین روزهای سال 1388 اردوهای آماده سازی ما تعطیل شد.
وی در مورد دلیل تعطیلی تمرینات این تیم اظهار داشت: مسئولان برگزاری مسابقات المپیک نوجوانان به فدراسیون فوتبال کشورمان اعلام کرده بودند، ایران تنها می تواند یک سهمیه در رقابت‌های فوتبال این مسابقات داشته باشد، به همین دلیل از سوی فدراسیون فوتبال تیم زیر 15 سال بانوان به مسئولان برگزاری این مسابقات معرفی شد.
سرمربی تیم فوتبال زیر 15 سال ایران با بیان اینکه درحال حاضر هیچ برنامه ای نداریم و تمرینات ما هم پس از اردوی مشهد که اوایل اسفندماه انجام گرفت، تعطیل شد، خاطرنشان کرد: در پی مخالفت فیفا با حضور تیم فوتبال بانوان ایران با پوشش اسلامی در المپیک نوجوانان سنگاپور، احتمالا این سهمیه هم از ایران گرفته می شود و به تیم بانوان کشور دیگری اعطا خواهد شد که امیدوارم این اتفاق نیفتد.
یاوری در پایان گفت: البته آقای کفاشیان اعلام کرده برای من و این تیم برنامه دارد، به همین دلیل منتظر تصمیم مسئولان فدراسیون فوتبال در این خصوص هستیم.
مسابقات فوتبال المپیک نوجوانان جهان طی روزهای 24 مرداد الی 13 شهریور سال 1389 در سنگاپور و با حضور 3 تیم برتر هر قاره و تیم میزبان برگزار می شود.
 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: