جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 15 فروردين 1389     
عابر بانک، جان دختر بچه را گرفت

همشهری آنلاین: پزشکان گفتند یک دختربچه 10 ساله در ویتنام به خاطر تماس دستش با باجه عابربانک دچار برق گرفتگی شده و جانش را از دست داده است.
خبرگزاری آلمان از هانوی گزارش داد، روزنامه توئوی تره (Tuoi Tre) نوشت چائو لین یوین روز پنجشنبه پس از تماس با بدنه فلزی یک دستگاه عابربانک که در پنج متری دروازه دبستان محل تحصیلش قرار داشت، جان باخت. یوین در پیاده‌رو منتظر والدینش نشسته بود تا او را به منزل ببرند.
این دستگاه عابربانک متعلق به آگریبانک (Agribank)، بزرگ‌ترین بانک تجاری ويتنام است. پلیس و مقامات آگریبانک از اظهارنظر درباره این حادثه خودداری کردند.
تران دانگ، رییس شرکت برقی سایگون که تکنسین‌هایی را پس از حادثه به صحنه اعزام کرد، گفت این باجه به خاطر سیم‌ كشي ضعیف برق‌دار شده بود.
این حادثه صفحه نخست بسیاری از روزنامه‌های سراسر ویتنام را به خود اختصاص داد، کشوری که ضعیف بودن ایمنی وسایل برقی در آن به عاملی برای نگرانی فزاینده افکار عمومی تبدیل شده است.
در فاصله ماه‌های ژوئن تا ژانویه، سه بچه مدرسه‌ای دیگر هم بر اثر برق‌گرفتگی در پیاده‌روها و سایت‌های ساختمان‌سازی در شهر هو چی مینه جان خود را از دست دادند.
 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: