جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 15 فروردين 1389     
راه‌اندازي شبكه صداي همراه

رييس انجمن فروشندگان سيم‌کارت، گوشي و لوازم جانبي از راه‌اندازي شبكه صداي همراه خبر داد.
افشار فروتن لاريجاني در گفت‌وگو با ايسنا، اظهار كرد: اين پايگاه اطلاع‌رساني تلفن همراه كه در تهران راه‌اندازي مي‌شود، سوالات مردم را در ارتباط با تلفن همراه، ‌گوشي، سيم‌كارت، محل فروشگاه‌ها و تعميرگاه‌هاي تلفن همراه پاسخ مي‌دهد.
وي با بيان اين كه اين پايگاه به صورت رسمي و طي مراسمي بعد از تعطيلات نوروز افتتاح مي‌شود گفت: با توجه به اين كه ممكن است مردم از طريق سايت براي برقرار كردن ارتباط مشكل داشته باشند، از طريق تلفن ثابت و با شماره مركز تماس مي‌توانند سوالات خود را از اپراتورهايي كه در مركز مستقر هستند، بپرسند.
او با بيان اين‌كه اين مركز اكنون تجهيز شده و اپراتورها در آن مستقرند گفت: كارشناسان و متخصصان كه به حوزه اشراف دارند، براساس نوع تخصص خود در اين مركز پاسخگوي سوالات خواهند بود و مردم مي‌توانند براي دريافت سوالات خود و راهنمايي‌هاي لازم با اين مركز تماس بگيرند.
فروتن ادامه داد: قرار است اين پايگاه در استان‌هاي ديگر هم راه‌اندازي شود و در حال رايزني با مخابرات هستيم كه بتواند با يك IN كل كشور را در اين زمينه پاسخگو باشيم و مردم با تماس با شماره 9092301051 پاسخ سوالات خود را دريافت كنند.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: