جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 15 فروردين 1389     
هدف گذاري 20 طرح محوري در ايدرو براي سال 89

به گزارش خبرنگار گروه صنایع صنعت نیوز، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت :‌ در سال همت مضاعف و کار مضاعف ،20 طرح محوری در ایدرو هدف گذاری شده است.

سید مجید هدایت در گردهمایی کارکنان ایدرو ایجاد و تکمیل نیروگاه های چرخه ترکیبی و CHP ، توسعه بخش نیروگاهی، توسعه بخش ریلی و ساخت هزار واگن ، بهره برداری از حوضچه خشک ساخت و تعمیرکشتی در جنوب کشور، بهره برداری از طرح های توسعه مناطق محروم ، اتمام خط سه مترو تهران و تسریع در تحویل فاز 17 و 18 پارس جنوبی را از جمله طرح های محوری ایدرو در سال 89 عنوان کرد . رییس هیات مدیره سازمان گسترش همچنین توسعه طرح تولید بیوایمپلنت های پوستی و استخوانی ، توسعه تولید بیواتانول در مرکز و جنوب کشور و نهایی ساختن سندهای توسعه صنایع را از دیگر سرفصل های مهم کار این سازمان در سال 89اعلام کرد.

وی فزود : برای رشد کیفیت و پاسخگویی به انتظار مردم باید تحقیق و توسعه گسترش یابد ، روابط با دانشگاه ها مستحکم تر و روابط با مراکز علمی و دانشگاهی نتیجه گرا باشد. هدایت همچنین با اشاره به اهمیت توجه به صادرات از ابتدای طراحی محصولات و بازکردن باب تحقیق علمی در همه زمینه ها اضافه کرد: باید برای حضور در بازارهای جهانی کالاهای مناسب و قابل رقابت داشته باشیم که برای دستیابی به این هدف ، بحث صادرات را امسال به طور متمرکز در شرکتها پیگیری خواهیم کرد. رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران درپایان خاطرنشان کرد : تجدید ساختار سازمانی ، اصلاح سیستم سازمان با نگاه به تسهیل انجام ماموریت های اصلی سازمان یعنی حمایت های قانونی ، سرمایه گذاری و نهادسازی از برنامه های مهم امسال این سازمان است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: