جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 16 فروردين 1389     
رييس سازمان صنايع هرمزگان خبر داد:
واحدهاي صنعتي استان شناسه‌دار مي‌شوند

به گزارش خبرنگار گروه صنایع صنعت نیوز، رييس سازمان صنايع و معادن هرمزگان از اجزاي طرح بروزرساني اطلاعات واحدهاي صنعتي تا پايان فروردين ماه جاري در استان خبر داد و گفت: ارائه خدمات دولتي فقط به واحدهاي داراي شناسه صنعتي صورت مي‌گيرد.

علي اباذري در اين رابطه اظهار كرد: تصميم گيري‌ها و سياست‌گذاري در بخش صنعت و معدن همانند بسياري از بخش‌هاي ديگر؛ فرآيندي پيوسته با بازنگري‌هاي دوره‌اي و با هدف توسعه و بهبود فضاي كسب و كار صنعتي است.

وي افزود: نظام سياستگذاري صنعتي هرمزگان نيز در اين راستا بايد از قابليت، پويايي و بازنگري مستمر برخوردار باشد كه اين امر جز با دسترسي به اطلاعات جامع كارآمد و به روز ميسر نيست.

اباذري هدف از اجراي طرح به روزرساني اطلاعات واحدهاي صنعتي را دستيابي به اطلاعات صحيح و به روز واحدهاي صنعتي تحت پوشش اين سازمان عنوان كرد و گفت: اجراي اين طرح تاثير به سزايي در اتخاذ سياست‌هاي حمايتي دولت در زمينه‌هاي اعطاي تسهيلات و مجوزهاي آتي بخش صنعت و معدن هرمزگان خواهد داشت.

رييس سازمان صنايع و معادن هرمزگان با بيان اينكه ارائه خدمات دولتي فقط به واحدهاي داراي شناسه صورت مي گيرد، خاطرنشان كرد: با اتمام اين طرح به هر يك از واحدهاي صنعتي شركت كننده در آن، شناسه صنعتي ارائه مي‌شود.

وي افزود: ارائه خدمات دولتي به اين واحدها اعم از تعيين تعرفه‌هاي برق، آب و مصارف سوختي و يا تسهيلات بانكي و ساير موارد مشابه منوط به ارائه شناسه صنعتي خواهد بود.

اباذري در پايان از كليه واحدهاي صنعتي خواست تا با مراجعه به وب سايت وزارت صنايع و معادن به آدرس اينترنتيwww.amar.mim.gov.ir حداكثر تا تاريخ 31 فروردين ماه جاري نسبت به ثبت‌نام در طرح مذكور اقدام كنند.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: