جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 17 فروردين 1389     
اوج استعفاها در فدراسیون فوتبال

بعد از اینکه در روزهای گذشته شاهد استعفای برادران پیروانی از تیم ملی امید بودیم، دوشنبه شب فنایی و تاج نیز از سمت‌های خود استعفا دادند.

به گزارش خبرنگار سرویس ورزشی «فردا» غلامحسین پیروانی که به شدت از عملکرد مدیران فدراسیون ناراحت بود از سرمربیگری تیم ملی امید کشورمان استعفا داد تا بعد از وی امیرحسین پیروانی برادر وی از سمت مربیگری این تیم استعفا دهد. در پی این استعفاها فنایی سرپرست تیم ملی امید نیز از تریبون برنامه نود استفاده کرده و استعفای خود را اعلام کرد.

اما این آخرین استعفای این روزهای فدراسیون فوتبال نبود. مهدی تاج نیز که از اواخر سال 88 روابطش با کفاشیان شکر آب شده بود در مصاحبه‌ای استعفای خود از نائب رئیسی تیم‌های ملی فوتبال را اعلام کرد.

این در حالی است که اکثر این اختلافات به سرمربیگری تیم ملی و انتخاب سرمربی جدید برای آن بوده است.

مهدی تاج اعلام کرد که مذاکرده با فاتح تریم کاری کاملا سازمانی و زیر نظر کفاشیان بوده و پیش بینی بر این بوده از مربی بزرگ برای تیم ملی استفاده شود. تاج همچنین از مذاکره با اریکسون خبر داد و عنوان کرد که این مذاکرات عرفی بین‌المللی بوده و فاتح تریم و اریکسون آمادگی خود را برای حضور در تیم ملی فوتبال اعلام کرده‌اند. مهدی تاج نائب رئیس سابق تیم ملی فوتبال در پایان از استعفای خود از حضور در این سمت خبر داد و خاطر نشان کرد که این بحث مربوط به پیش از آغاز سال 89 بوده و من از کفاشیان خواسته‌ام که این مسئولیت رو به کس دیگری بدهد و ایشون نیز قبول کرد.

از سوی دیگر کفاشیان تمام اظهارات تاج را انکار کرد و مذاکره با تریم را برای سرمربیگری ندانست. کفاشیان همچنین صحبت‌های تاج در مورد بحث قیمت این مربیان را تکذیب کرد و گفت که هیچ بحثی برای مبلغ آنها نشده است. کفاشیان با اعلام بسته شدن بحث حضور فاتح تریم در تیم ملی فوتبال اعلام کرد که کار تاج در فدراسیون سخت بود و ما این استعفای وی را پذیرفتیم.

بنابراین گزارش فدراسیون کفاشیان روزهای پر التهابی را طی کرده و همه افراد حاضر در آن به خصوص سرمربی فعلی تیم ملی خطر اخراج را احساس می‌کنند.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: