جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: يکشنبه، 22 فروردين 1389     
استخدام 40 هزارمعلم از طريق آزمون

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی صنعت نیوز، وزیرآموزش و پرورش از استخدام 40 هزار معلم ، در سال تحصیلی جدید خبر داد.

حمید رضا حاجی بابایی گفت: آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش بر اساس مصوبه مجلس به صورت منطقه ای و هماهنگ با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: حداقل مدرک برای استخدام لیسانس است که البته براساس قانون مدیریت خدمات کشوری در مناطق دور و محروم مدرک کاردانی نیز پذیرفته می شود.

وی با بیان اینکه اعضای خانواده شهدا در این زمینه استثنا هستند،اضافه کرد: دیپلم و فوق دیپلم تخصصی از خانواده شهدا برای شرکت در آزمون پذیرفته میشود.

حاجی بابایی گفت: براساس قانون ، آزمون استخدامی آموزش وپرورش در دو مرحله عمومی و تخصصی که زمان آن از طریق روزنامه های کثیر الانتشار اعلام خواهد شد، برگزار می شود.

آموزش وپرورش افزود: بعد از برگزاری دو مرحله آزمون 20 هزار معلم ورزش ، 10 هزار مشاور با رشته های مرتبط و 10 هزار نیروی تخصصی برای بخش های مختلف اموزش و پرورش مانند مهندسی های گوناگون در برخی از رشته های خاص هنرستان ها و دبیرستان ها انتخاب و استخدام خواهند شد.

حاجی بابایی افزود: افراد استخدام شده در تابستان امسال دو ماه کلاس های ضمن خدمت و آموزش های کوتاه مدت فرا می گیرند تا معلمان پذیرفته شده با آمادگی کامل در اول مهر 89 بر سر کلاس های درس حاضر شوند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: