جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 23 فروردين 1389     
کمیسیون ویژه بررسی کیفیت خودروهای داخلی تشکیل شد

به گزارش صنعت نیوز به نقل از خبرخودرو، مخبر کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون صنایع با خودروسازان گفت: دراین جلسه که با حضور رئیس مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، مدیر عامل ایران خودرو ، نمایندگان وزارت صنایع و برخی از خودروسازان بخش خصوصی برگزار شد ، در خصوص افزایش کیفیت خودروهای داخلی و ارتباطی که این موضوع با تعرفه واردات خودرو دارد ، بحث و بررسی صورت گرفت.

علی اصغر یوسف نژاد از تشکیل کمیسیون ویژه ای مرکب از کمیسیون های صنایع و معادن ،اقتصادی و برنامه و بودجه خبر داد و گفت: این کمیسیون که به زودی تشکیل جلسه خواهد داد ، در خصوص موارد خاصی که در خصوص کیفیت خودروهای داخلی و ارتباطی که این مسئله با تعرفه خودرو دارد بررسی می نماید.

وی افزود : بر اساس تعادلی که بین افزایش کیفیت و کاهش تعرفه و اجرای آن طی برنامه ای 3 تا 5 ساله و یا 5 تا 7 ساله است از موارد مد نظر کمیسیون ویژه است.

وی با اشاره به رایزنی های کمیسیون صنایع در برگزاری این جلسات گفت : از آنجا که کمیسیون صنایع و معادن ، بخشی از کمیسیون ویژه است به همین منظور روز گذشته راجع به این موارد مطرح تشکیل جلسه داد . همچنین شب گذشته کمیسیون صنایع با وزیر صنایع و معاونان ایشان در خصوص موارد مطرح در کمیسیون ویژه ، بحث و بررسی کرد که امید آن می رود بتوان در اسرع وقت به نتیجه درستی در ارتباط با موارد مطرح در خصوص افزایش کیفیت و تعرفه خودرو رسید.

نماینده ساری در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به آمادگی کمیسیون صنایع و انتخاب اعضای کمیسیون ویژه این کمیسیون خاطر نشان کرد: تاکنون کمیسیون صنایع با گمانه زنی و جمع آوری اطلاعات و ارائه ایده هایی در خصوص موارد مورد بررسی کمیسیون ویژه سعی نموده تا در خصوص این مسائل اقدامات کارشناسی را انجام دهد.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: