جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 25 فروردين 1389     
قلعه نويي: نزديک بود سکته کنم

سرمربي تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان با ابراز خوشحالي از پيروزي تيمش مقابل الشباب عربستان گفت: در اين بازي بايد با اختلاف شش گل به پيروزي مي رسيديم ولي از گل نزدن بازيکنان نزديک بود سکته کنم.

"امير قلعه نويي"سه شنبه شب پس از پيروزي يک بر صفر تيمش مقابل الشباب عربستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در اين بازي خوب کار کرديم و موقعيت‌هاي زيادي را خلق کرديم ، اما بازيکنان ما نتوانستند استفاده لازم را از آنها ببرند.

وي با تاکيد بر اينکه سپاهان يکي از بهترين بازي‌هاي خود در چند سال گذشته را مقابل الشباب به نمايش گذاشت ، اظهار داشت: در يک بازي دشوار توانستيم سه امتياز حساس را به دست بياوريم .

وي با بيان اينکه تيم سپاهان در اين بازي خوش شانس بودکه گل نخورد تاکيد کرد: قانون فوتبال است که هنگامي که تيمي جلو مي‌افتد، حريف فشار مي‌آورد و الشباب نيز تنها در اواخر بازي فشار زيادي به روي دروازه ما آورد.

وي در مورد پنالتي از دست رفته هادي عقيلي گفت: عقيلي پنالي زن اول ما است و باز هم اگر پنالتي اتفاق بيافتد، وي آن را خواهد زد.

قلعه‌نويي در ادامه گفت : اگر موقعيت‌هاي سپاهان به گل تبديل مي‌شد، يک پيروزي پرگل داشتيم.

سرمربي سپاهان در خصوص عملکرد ابراهيم توره نيز گفت: درست است که او چند موقعيت مسلم را تبديل به گل نکرد اما در اين بازي فقط او نبود که موقعيت‌هاي خطرناک را به گل تبديل نکرد و سايرين هم در اين مورد با او شريک بودند.

قلعه نويي تصريح کرد:در حال حاضر فقط به العين فکر مي‌کنيم و اعتقاد دارم سپاهان پتانسيل حضور بين چهار تيم آسيا را دارد اما فوتبال غير قابل پيش‌بيني است.

ديدار تيمهاي سپاهان ايران و الشباب عربستان در ورزشگاه فولاد شهر با نتيجه يک بر صفر به سود سپاهان به پايان رسيد.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: