جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 25 فروردين 1389     
استاندارد سازی باعث افزایش اعتماد مشتریان خواهد شد

به گزارش صنعت نیوز به نقل از خبرخودرو، به گزارش خبر خودرو، رئیس کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی وضع نامناسب جاده های کشور را باعث اجباری کردن استانداردهای خودرو دانست و گفت: تلفات جاده ای و میزان مرگ ومیر بالا ایجاب می کند که از امکانات ایمنی که در دنیا استفاده می شود بطور گسترده در کشور استفاده کنیم زیرا امروزه صنعت خودرو در کانون توجه مصرف کنندگان قرار گرفته است و کیفیت ارائه محصول،عنصری مطلوب و واجب در بازار های رقابتی دنیا شده است.

سید حسین هاشمی نصب وسایل ایمنی را در تمام خودروها لازم دانست وگفت: با توجه به فاصله ای که صنعت خودرو ایران با سایر رقبای خود در جهان دارد علیرغم کارهای انجام شده هنوز کارهای بسیاری وجود داردکه باید انجام شود، اما اغلب خودرو های داخلی قابلیت نصب ایربگ وترمز ضدقفل را دارند ودر غیر این صورت باید روی افزایش کیفیت خودرو ها بیشتر تلاش شود.

وی تصریح کرد:امیدواریم که نصب این لوازم برای خودرو باعث گرانی آن نشود .این عمل باید به صورت تشویقی انجام شود ونباید موجب افزایش قیمت خودرو شود.

وی نصب این استانداردها را موجب افزایش اعتماد مردم به خودرو داخلی دانست وگفت:وقتی مردم بدانند که این تجهیزات در خودروهای داخلی وجود دارد،انگیزه برای واردات ماشینهای خارجی کاهش می یابد. برای مثال در کره و ژاپن واردات آزاد است ولی اثری از ماشین های خارجی به دلیل ایمنی بالای خودروهای داخلی وجود ندارد و مردم بیشتر از خودرو داخلی استفاده می کنند. بنابراین در ایران هم باید به گونه ای باشد که اعتماد مشتری افزایش یابد وبه عبارتی تجربه ثابت کرده است که کیفیت وقابلیت اعتماد یک محصول در ایجاد پرستیژ مورد نظر حرف اول را می زند.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: