جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: پنجشنبه، 26 فروردين 1389     
افزایش 50 درصدی حقوق با رفتن از تهران

واحد مرکزی خبر: معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور از تصویب اعطای تسهیلاتی در دولت به کارمندانی که از تهران به شهرهای دیگر مهاجرت کنند، خبر داد.

لطف الله فروزنده در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت گفت: مصوبه ای در دولت گذرانده و جدول امتیازاتی برای کارمندانی که به شهرهای دیگر مهاجرت کنند، در نظر گرفته شده است که بر اساس آن هر چه منطقه مورد نظر کارمند به مناطق محروم نزدیک تر باشد از خدمات بیشتری بهره می برند.

وی گفت: بخش نخست این مصوبه به حقوق مربوط می شود؛ مهاجران به شهرهای دیگر فوق العاده های بیشتری به دست می آورند و بین 25 تا 50 درصد حقوقشان افزایش می یابد.

فروزنده بخش دوم مصوبه انتقال کارمندان و مدیران دولتی را به امنیت شغلی و تبدیل وضع آنها مربوط دانست و افزود: رتبه کسانی که از تهران مهاجرت کنند ارتقا می یابد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت: بخش دیگر این است که تصدی این افراد برای پست های بلاتصدی با اولویت خواهد بود.

فروزنده افزود: بخشی از این مصوبه مربوط به تسهیلات، مسکن، وام و امکاناتی است که فرد می خواهد در شهر جدید اسکان یابد.

وی بخش دیگر این مصوبه را مربوط به فرزندان کارمندان مهاجر به خارج از تهران بیان کرد و گفت: برای مثال وزارتخانه های آموزش عالی و آموزش و پرورش تسهیلاتی برای دانشجویان و دانش آموزان فراهم کرده اند.

فروزنده افزود: در عین حال هم اکنون کارگروهی به ریاست معاون اول رئیس جمهور تشکیل شده است که برای تسهیل انتقال کارمندان و غیرکارمندان به خارج از تهران برنامه ریزی کند تا با ارائه تسهیلات به راحتی منتقل شوند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور اضافه کرد: همچنین قرار شده است وزارت مسکن و شهرسازی رقم تسهیلات مسکن برای مهاجران را متناسب با منطقه و شرایط آن منطقه اعلام کند.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: