جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 28 فروردين 1389     
حمایت ویژه برای تبلیغات ناشران کتب اسلامی و عمومی

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی صنعت نیوز، تمام ناشران اسلامی و عمومی(غیر آموزشی و کمک آموزشی) برای تشویق و حضور موثر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از 70 درصد تخفیف برخوردار می شوند.

 محمد قيامتي يزدي مجری تبلیغات محیطی بیست و سومین نمايشگاه بين المللي کتاب تهران با اعلام این خبر و با توجه به نام گذاری سال 89 به عنوان "سال همت مضاعف و کار مضاعف" از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: با توجه به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر اهمیت دادن به کتاب و کتابخوانی، تبلیغات تشویقی گسترده ای برای شرکت کنندگان در نمایشگاه کتاب سال جاری در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه گفت: نهادها، سازمان ها و مؤسسات دولتي شرکت کننده در بيست و سومين نمايشگاه بين المللي کتاب تهران نیز از 70 درصد تخفیف برای معرفی کتب منتشره خود برخوردار خواهند شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت فرهنگ کتاب و کتابخوانی بیش از یک هزار متر مربع فضای تبلیغاتی، در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران بصورت رایگان در اختیار نهادهای  وسازمانهاي  دولتی برای معرفی هرچه بیشتر و بهتر فعالیت های آنها در حوزه کتاب، قرار خواهد گرفت.

به گفته قیامتی یزدی، تمام فعالیت های تبلیغات محیطی نمایشگاه امسال کتاب تهران با هدف دستیابی به این فرموده مقام معظم رهبری که "کتاب را در امور روزمره خود قرار دهید"، به منظور اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ کتابخوانی و حمایت از ناشران کتب اسلامی صورت گرفته است.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: