جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 28 فروردين 1389     
براي نخستين بار در مصلي امام خميني(ره) تهران جشنواره و نمايشگاه گردشگري برگزار مي‌شود

به گزارش خبرنگار گروه گردشگری صنعت نیوز، جشنواره سراسري گردشگري سرزمين من "ايران زمين" از 11 تيرماه جاري به مدت 5 روز با هدف معرفي صحيح گردشگري در مصلاي امام خميني تهران برگزار مي‌شود.

دبير جشنواره ضمن بيان اين مطلب که تمامي دست‌اندرکاران برگزاري اين جشنواره کارشناسان و فعالان حوزه گردشگري هستند، اعلام کرد: "مدتهاست در بحث بازاريابي و نمايشگاه‌هاي گردشگري مسائلي بروز مي‌کند که بعضاً به گردشگري کشور صدمات جبران ناپذيري را وارد ساخته است و اکنون زمان آن رسيده تا فرهنگ‌سازي و بازاريابي و برگزاري نمايشگاه‌ها و جشنواره‌هاي گردشگري توسط متخصصين اين رشته که به زواياي پنهان اين حوزه حساس که با انسانها سر وکار دارد آگاهي دارند صورت پذيرد.

وي  همچنين افزود:"در ارتباط با برگزاري اين جشنواره جلساتي با رياست سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و  معاونت گردشگري کشور برگزار شده که همگي ضمن حمايت از اين طرح ملي بر ضرورت برگزاري اين برنامه‌هاي فرهنگي در حوزه گردشگري تأکيد داشتند".

مصلي امام خميني تهران و شبستان 36 هزار متري آن براي نخستين مرتبه در کنار نمايشگا‌ه‌هاي فرهنگي خود ميزبان يک جشنواره و نمايشگاه گردشگري خواهد بود.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: