جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 31 فروردين 1389     
قبض تلفن را از طریق بانک تجارت نپردازید

همشهری آنلاین نوشت:

در حالي كه شركت مخابرات استان تهران به دليل كسر كارمزد بانك تجارت از محل پرداخت قبوض تلفن ثابت به مشتركانش اعلام كرده از پرداخت مبلغ قبض تلفن ثابت از طريق اين بانك به‌صورت حضوري و غيرحضوري خودداري كنند، روابط عمومي بانك تجارت در اين باره به ايسنا گفت كه اين موضوع به دليل اختلاف نظري بوده كه بين ما و مخابرات استان تهران به وجود آمد و ظرف يك يا دو روز آينده حل مي‌شود.

سال گذشته بانك تجارت بابت دريافت قبوض از مردم كارمزدي را از شركت مخابرات استان تهران براي خود در نظر گرفت و از محل پول‌هايي كه بايد به حساب شركت مخابرات واريز مي‌كرد، بيش از يك ميليارد تومان كسر كرد و اين ميزان را به‌عنوان مبلغ كارمزد خود در نظر گرفت.

محمد خجسته‌نيا، مديركل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران در اين باره گفت: تا به حال چنين جريان و روندي را در ديگر بانك‌ها شاهد نبوده‌ايم؛ مديران ما چندين بار با مديران مربوطه‌ي بانك تجارت مذاكره كرده و خواستار برگرداندن طلب خود شدند اما بانك تجارت در پاسخي كه به ما داد، اعلام كرد كه اين ميزان به عنوان كارمزد كسر شده و اگر مخابرات استان تهران علاقه‌مند نيست مي‌تواند با بانك‌هاي ديگر در اين زمينه وارد عمل شود.

موضوع نپرداختن قبوض تلفن ثابت مشتركان از طريق بانك تجارت به گفته خجسته‌نيا بحث فني ندارد بلكه موضوع همان اختلاف مالي است و حتي مديرعامل شركت مخابرات استان تهران نيز با آن‌ها مذاكره كرده و خواستار حل مشكل شده اما هنوز مديران بانك پاسخي به ما نداده‌اند.

اين روند طبق اعلام مدير كل روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران تا زماني كه اين مشكل حل نشده و آن ميزان كسر شده به مخابرات برگردانده نشود و بانك تجارت در اين زمينه با مخابرات تعامل نكند ادامه دارد و تا اطلاع ثانوي مشتركان از پرداخت مبلغ قبوض تلفن ثابت خود از بانك تجارت خودداري كنند.

جمله ذكر شده در پايين قبوض تلفن ثابت استان تهران «مشترك گرامي از پرداخت بانك مبلغ قبض تلفن ثابت از طريق بانك تجارت - حضوري و غير حضوري - خودداري فرماييد.» در صورت بازگرداندن كارمزد كسر شده از بانك تجارت به شركت مخابرات عبارت حذف مي‌شود.

روابط عمومي شركت مخابرات استان تهران تاكيد كرد: بايد به اين موضوع نيز اشاره شود كه اين كارمزد از شركت مخابرات كسر شده نه مشتركان؛ بنابراين تا اطلاع ثانوي پرداخت قبوض تلفن ثابت در همه‌ي بانك‌ها به جز بانك تجارت بدون اخذ هيچ گونه كارمزدي انجام مي‌شود.

همچنين دكتر داوود زارعيان، مديركل روابط عمومي شركت مخابرات ايران نيز در اين باره گفت: بانك تجارت مشكلي در رابطه با كارمزد قبوض تلفن همراه ندارد و بحث كسر كارمزد براي قبوض تلفن ثابت با بانك تجارت اتفاق افتاده است.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: