جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 9 مهر 1387     
تمهیدات وزارت نفت برای تامین گاز زمستان

به گزارش سصنعت نيوز،‌ وزیر نفت بااشاره به تمهیدات این وزارتخانه برای تامین گاز کشور در زمستان گفت:علاوه بر اینکه مشکلات و ضعف های شبکه گاز در سال گذشته شناسایی و برطرف شده است در تلاش هستیم در مجموع، امسال 75 میلیون مترمکعب دیگر گاز به شبکه اضافه شود.

غلامحسین نوذری افزود: امیدواریم بتوانیم با این تمهیدات و کمک و صرفه جویی مردمی، زمستان امسال را بدون مشکل پشت سر بگذاریم.

 

وی در پاسخ به سوالی درباره قرارداد کرسنت و برخورد با افراد متخلف گفت:اگر کسانی واقعا دچار تخلف شده باشند حتما دستگاه های قضایی و امنیتی باید برخورد مناسب با آنان انجام دهند.

 

نوذری افزود: معتقدم اگر بتوانیم در این قرارداد قیمت واقعی گاز را به نحوی مدیریت کنیم که منافع ملی کشور تامین شود باید به قرارداد عمل کنیم زیرا سرمایه گذاری زیادی در این طرح انجام شده است.

 

وزیر نفت تصریح کرد: هم اکنون یک خط 270 کیلومتری از سیری و عسلویه در حال احداث است که در هر صورت اگر به توافق نرسیم گاز منطقه سلمان به داخل کشور منتقل شود.

 

وی درباره تغییرات اخیر در وزارت نفت هم گفت: تغییر و تحول امری طبیعی است و متناسب با نیاز سازمانی انجام شده است و خیر و صلاح کشور را در نظر داشته ایم.

  
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: