جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: سه شنبه، 16 مهر 1387     
با نرم افزار جدید آرام بخوابید

به گزارش خبرنگار گروه پیشرفته صنعت نیوز، به تازگی نرم افزاری برای تلفن های همراه ساخته شده که با بررسی تحقیقی و آماری، بهترین زمان را برای بیدار شدن افراد در نظر می گیرد و در مناسب ترین موقعیت، ساعت هشدار زنگ تلفن همراه را به صدا درمی آورد.

این نرم افزار HappyWakeUp نام گرفته و شرکت سازنده ادعا می کند تاکنون نمونه آن در دنیا تولید نشده است. این نرم افزار که باید روی تلفن همراه نصب شود، با استفاده از بررسی و کنترل الگوی خواب، می تواند نحوه خواب کاربران را شناسایی کند و زمان مناسب برای بیدار کردن او را بسنجد.

کاربران پس از نصب این نرم افزار روی گوشی باید آن را زیر بالش خود قرار دهند. این نرم افزار می تواند با استفاده از میکروفن تلفن همراه، صداهای ایجاد شده افراد را هنگام خواب بررسی کند و با مقایسه تغییرات ضربان قلب، شدت تنفس، گردش خون و ... به صورت آماری و دقیق، زمان مناسب بیدار شدن را تشخیص دهد.

با تنظیم ساعت زنگ هشدار تلفن همراه برای بیدار شدن در زمان مناسب، نرم افزار HappyWakeUp پیش از رسیدن به زمان واقعی تعیین شده، با پخش موسیقی بسیار ملایم و آرام، حالت روحی آرام و راحتی را برای کاربران به وجود می آورد.

به گفته تولیدکنندگان HappyWakeUp، این نرم افزار می تواند با ایجاد آرامش هنگام بیدار شدن افراد و در نظر گرفتن بهترین زمان برای به صدا درآوردن زنگ هشداردهنده، اضطراب و ناراحتی کاربران هنگام بیدار شدن از خواب را تا حد زیادی کم کند. این نرم افزار تنها روی گوشی های نوکیا که از نسخه سوم سری 60 سیستم عامل سیمبین استفاده می کند و سیستم FP1 روی آنها قرار دارد، قابل استفاده است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: