جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: دوشنبه، 29 مهر 1387     
واعظی :
پرسپولیس دوران گذرا را طی می‌کند

به گزارش خبرنگار گروه ورزش صنعت نیوز، دروازه بان پرسپولیس معتقد است که این تیم دوران گذار را طی می‌کند و بزودی این زمان سپری می‌شود.

مهدی واعظی با اشاره به اوضاع نامناسب تیم پرسپولیس بعداز ۲باخت پیاپی افزود: پرسپولیس بعداز بازی با استقلال تهران دو دیدار سخت مقابل ابومسلم مشهد و فولاد خوزستان انجام داد که متاسفانه درهر دو بازی با شکست بدرقه شد.

به اعتقاد وی بازیکنان سایر تیم‌ها درمقابل پرسپولیس از تمامی ابزار و توان خود برای مطرح شدن و شکست این تیم استفاده می‌کنند و همین مساله کار کادر فنی و بازیکنان ما را سخت تر می‌کند.

وی تاکید کرد: بیشترین حواشی فوتبال کشور مختص دو تیم پایتخت (استقلال و پرسپولیس) است ، البته این مسایل دلیل مناسبی برای باخت به حساب نمی‌آید.

واعظی در خصوص گل‌های خورده تیمش در دو دیدار گذشته گفت: درست است که ۷ گل در دردوبازی و در ضد حملات دریافت کردیم اما به هیچ وجه فوتبال بدی بازی نکردیم.

وی باخت پرسپولیس را به نداشتن تمرکز گروهی این تیم نسبت داد و افزود: برای خروج از این بحران باید روی این موضوع بیشتر کار کنیم.

به گفته وی بازیکنان در تمرینات خیلی خوب تمرین می‌کنند و به لحاظ تاکتیکی و فنی چیزی کم ندارند.

دروازه بان تیم پرسپولیس درعین حال تصریح کرد: چنانچه روی حوادث و اشتباهات گل نخوریم توان شکست هر تیمی را درلیگ برتر داریم زیرا معدل گل های زده تیم ما در مجموع خوب است.

واعظی که درحال حاضر زیر نظر پزشک تیم مشغول فیزیوتراپی است بزودی با نظر پزشک معالجش به تمرینات این تیم باز می‌گردد.

وی که به تازگی جراحی برروی گردن خود انجام داده دراین خصوص گفت: چنانچه دیرتر متوجه زائده در گردنم می‌شدم شاید وضعیت جسمانی ام به خطر می‌افتاد اما با تشخیص درست و شروع درمان این مساله رفع شد.

دروازه بان پرسپولیس درخاتمه اطمینان داد: بحران کوچکی که پرسپولیس دچار آن است به زودی برطرف و تیم به روزهای خوب خود باز خواهد گشت.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات: