جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 25 بهمن 1396     
برنامه ریزی وزارت ورزش برای فجر چهلم کلید خورد

به گزارش صنعت نیوز، فعالیت ستاد فجر چهلم وزارت ورزش و جوانان با ماموریت هماهنگی و برنامه ریزی به منظور بهره برداری از طرح‌های بزرگ ورزشی آغاز شد.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از آغاز فعالیت ستاد فجر چهلم وزارت ورزش و جوانان خبر داد.
وزیر ورزش و جوانان برداشتن گام محکم چهلمین فجر انقلاب را مورد توجه قرار داد و گفت: برنامه ریزی این ستاد در چهار بخش؛ افتتاح چهل پروژه بزرگ ورزشی، پیش بینی برگزاری رویداد‌های ورزشی بین المللی در رشته‌های مختلف، اجرای طرح‌های بهبود کیفیت و گسترش خدمات ورزشی و ارائه کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی و در قالب سه کمیته عمرانی، ورزشی و فرهنگی و اطلاع رسانی صورت می‌گیرد.
وی افزود: از هم اکنون برای برگزاری باشکوه چهلمین فجر انقلاب اسلامی به منظور افتتاح و بهره برداری از پروژه‌های بزرگ عمرانی ورزشی و همچنین رویداد‌های ورزشی در سطح بین المللی در رشته‌های مختلف و برگزاری طرح‌ها و برنامه‌های ورزشی و ارائه کارنامه ورزش ایران در چهل سال گذشته برنامه ریزی خواهیم کرد.
سلطانی فر تامین منابع رویداد‌های ورزشی و افتتاح پروژه‌های عمرانی را به منظور برگزاری باشکوه چهلمین فجر انقلاب اسلامی مهم دانست و گفت: فعالیت این ستاد به منظور اولویت بندی برنامه‌های ورزشی آغاز شده است تا وزارت ورزش، دستاورد‌های چهل ساله ورزش ایران در ابعاد مختلف را به منصه ظهور برساند و برای تحقق این مهم تامین اعتبار لازم را خواهیم داشت.