جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 9 خرداد 1397     
خدمت به مردم ؛ انگیزه و اراده اصلی پلیس

به گزارش صنعت نیوز، جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا : خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت، انگیزه و اراده اصلی حضور پلیس در جامعه است.

 سردار "حبیب اله جان نثاری" اظهار داشت: امنیت، آرامش و اقتدار امروز کشور حاصل تلاش، هوشیاری و مجاهدت های خالصانه همه نیروهای مسلح به ویژه همکاران عزیز است.
وی انگیزه اصلی حضور پلیس در جامعه را خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت دانست و افزود: پلیس جمهوری اسلامی ایران مایه مباهات نظام است و این به موجب خدمت صادقانه و بی ریای نیروهای مسلح برای این آب و خاک است که در سخت ترین شرایط خدمتی توانسته اند بر دشواری ها و مشکلات فائق آمده و باعث افتخار آفرینی و دفاع از حریم ملی کشور شده و امنیت پایدار برای کشور تامین کنند.
جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا در ادامه بیان کرد: دشمنان قسم خورده کشورمان همیشه و در همه حال در پی فرصتی برای ضربه زدن و آسیب رساندن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند اما خوشبختانه با تدابیر و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور و تلاش سربازان ولایت در کنار انسجام، وحدت و همدلی مردم، نقشه های شوم دشمنان نقش برآب خواهد شد.
این مقام ارشد انتظامی با اشاره به نقش حساس و تاثیر گذار کارکنان یگان ویژه در ماموریت ها خاطرنشان کرد: "هوشیاری"بسیار مهم است، زمانی که دشمن ببیند با هوشیاری و درایت انجام وظیفه می کنیم، مایوس و ناکام می شود.
جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: برقراری نظم و امنیت پایدار در اقصی نقاط کشور بر عهده نیروی انتظامی است و ما افتخار می کنیم که در ایجاد محیطی امن و آرام برای مردم عزیزمان گام بر می داریم.