جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: شنبه، 16 تير 1397     
تغییر ساعت سرویس دهی خط ۵ متروی تهران به چهار و نیم صبح از یکشنبه

به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: با توجه به درخواست مسافران همزمان با تغییر ساعت کار ادارات استان تهران ، از فردا یکشنبه ساعت فعالیت خط ۵ متروی تهران و حومه از ساعت ۴:۳۰ صبح آغاز خواهد شد.

 فرنوش نوبخت با اشاره به اینکه خطوط ۵ گانه متروی تهران و حومه از صبح امروز شنبه همزمان با اجرای بخشنامه استانداری تهران در خصوص تغییر ساعت کار سرویس دهی به مسافران را نیم ساعت زودتر آغاز کردند ، گفت : اما با توجه به درخواست شهروندان و مسافران خط ۵ متروی تهران و حومه (گلشهر- تهران) در اولین روز اجرای این طرح از طریق رسانه ها و راه های های ارتباط با شهروندان؛ شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه به منظور رفاه حال بیشتر مسافران و کارکنان ادارات که برای رسیدن به محل کار از مترو استفاده می کنند ساعت فعالیت خود را از ساعت ۵ صبح به ۴:۳۰ صبح تغییر داد.
وی تصریح کرد: از فردا یکشنبه خط پنج متروی تهران و حومه در مسیر( گلشهر - تهران ) از ساعت ۴:۳۰ صبح فعالیت خود را آغاز می کند تا مسافران در ساعات جدید کاری بتوانند بموقع به محل کار خود برسند.
مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه خاطرنشان کرد: این تغییر ساعت فعالیت متروی تهران و حومه تا پایان تیر اعمال می شود و پس از آن زمان فعالیت به حالت عادی خود باز می گردد.