جستجو

آرشيو

تماس با ما

درباره ما

صفحه نخست

 
تاريخ درج: چهارشنبه، 20 تير 1397     
هافبک فرانسوی در اندیشه‌ی انتقام‌گیری

ورزش سه: پوگبای ۲۵ ساله دیشب در جریان پیروزی فرانسه بر بلژیک یکی از مهره‌های کلیدی خروس‌ها بود. دیداری که فرانسه در آن با گل دقیقه‌ی ۵۱ ساموئل اومتیتی به پیروزی رسید تا در فینال به مصاف برنده‌ی بازی انگلیس و کرواسی برود.

پوگبا هافبک سرشناس منچستریونایتد و تیم ملی فرانسه در جریان جدال فرانسه و پرتغال در فینال رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ که با شکست ۱-۰ فرانسه پایان یافت، در میدان حضور داشت. او حالا امیدوار است تیمش روز یکشنبه در فینال جام جهانی نتیجه‌ی بهتری بدست بیاورد.

پوگبا در مصاحبه با نشریه‌ی اکیپ فرانسه می‌گوید " رسیدن به فینال، خوب و زیبا است، ولی هنوز یک قدم دیگر در پیش داریم. من امروز خوشحالم، ولی خاطره‌ی تلخ جام ملت‌های اروپا هنوز در ذهنم سنگینی می‌کند. ما فرصت قهرمانی را داشتیم، ولی از دستش دادیم. حالا این بار نباید بگذاریم این فرصت بزرگ از دست‌مان در برود. باید تمرکز داشته باشیم. البته حتماً لذت پیروزی امروزمان را می‌بریم، ولی باید از همین حالا روی فینال تمرکز کنیم. ما در سال ۲۰۱۶ این لحظات را تجربه کرده‌ایم. تا یک قدمی قهرمانی پیش رفتیم، ولی از دستش دادیم. من از اینکه می‌بینم مردم فرانسه خوشحالند، خوشحالم. ولی امیدوارم بتوانیم روز یکشنبه آن‌ها را از این هم خوشحال‌تر کنیم ".