پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

WWW.SANATNEWS.IR


عملکرد وزنه برداران سراسر کشور رصد می شود
تاريخ خبر: يکشنبه، 14 آذر 1395 ساعت: 13:49

به گزارش صنعت نیوز، سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت: عملکرد مدعیان حضور در تیم ملی رصد می شود و آنها با ثبت رکوردهای ایده آل به اردو دعوت می شوند.

سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در خصوص آغاز نخستین مرحله از اردو بزرگسالان افزود: نخستین تمرین تیم ملی با نفرات جدید در کمپ تیم ملی آغاز شد. در این جلسه تمرینی 11 وزنه بردار حضور داشتند. یاسین باقری و میثم زارعی دو وزنه بردار دعوت شده به اردوی تیم ملی با آسیب دیدگی شدید مواجه شدند و باید تحت عمل جراحی قرار می گرفتند که با صلاحدید من در این مرحله حضور نیافتند و با هماهنگی فدراسیون وزنه برداری محمد زارعی و علی مکوندی جایگزین آنها شدند.

وی گفت: حسین سلطانی دیگر وزنه بردار دعوت شده به این مرحله، فردا (14 آذر) به اردو ملحق می شود. وزنه بردارانی که هم اکنون در اردوی تیم ملی هستند باید در رقابتهای جام باشگاههای آسیا ( 23 تا 27 آذر قطر) حضور داشته باشند برهمین اساس قبل از اعزام در اختیار تیم های خود قرار می گیرند.

نایب قهرمان المپیک 2012 لندن در خصوص برنامه ریزی کادر فنی برای مرحله های آتی اردوهای تیم ملی افزود: مرحله نخست اردو تا 30 آذر ادامه پیدا می کند و از 5 دی نیز 5 تا 7 وزنه بردار برتر مرحله نخست به علاوه نفرات اصلی تیم ملی بزرگسالان به مرحله بعدی اردو اضافه خواهند شد.

سرمربی تیم ملی درباره حضور نفرات جدید در اردوهای تیم ملی گفت: تقسیم بندی در اردوهای تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در مراحل مختلف انجام شده است و نوبت به نوبت نفرات برگزیده به تیم ملی دعوت می شوند. وزنه بردارانی که در مسابقات لیگ، قهرمانی کشور و جام باشگاههای آسیا رکوردهای خوبی را ثبت کنند در مرحله آتی به اردوی تیم ملی راه می یابند.

انوشیروانی افزود: وزنه برداران مدعی حضور در تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان عملکردشان از سوی کادر فنی رصد می شود و پس از اطمینان از بحث آزمایش دوپینگ و ثبت رکوردهای ایده آل به اردو دعوت می شوند.

وی در پایان در خصوص برگزاری اردوی خارج از تهران گفت: اردوهای خارج از تهران هم در برنامه خواهیم داشت. این اردوها پس از هماهنگی با فدراسیون و بررسی شرایط در آینده برپا خواهد شد.