پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

WWW.SANATNEWS.IR


فروش اعتباري منعطف سه محصول ايران خودرو
تاريخ خبر: شنبه، 20 آذر 1395 ساعت: 14:39

به گزارش صنعت نیوز، گروه صنعتي ايران خودرو به مناسبت ميلاد حضرت رسول اكرم (ص) و هفته وحدت، فروش اعتباريِ معطف سه محصول خود را آغاز خواهد كرد.         

خودروهاي پژو 206 تيپ 2 و تيپ 5 و سورن اي.ال.ايكس توربوشارژ از ساعت 9 صبح روز يكشنبه،21 آذرماه به صورت اعتباري منعطف عرضه خواهد شد.

در شرايط فروش اعتباري منعطف حداقل پيش پرداخت و مدت زمان نهائي بازپرداخت اقساط از سوي ايران خودرو تعيين مي شود اما ميزان پيش پرداخت بيشتر و همچنين انتخاب تعداد اقساط و چك هاي بازپرداخت به عهده خود مشتري است و مي تواند با واريز وجه بيشتر يا انتخاب مدت بازپرداخت كمتر، خودرو را با نرخ سود كمتر خريداري كند.

در طرح فروش اعتباري منعطف آذرماه ايران خودرو، پژو206 تيپ 2 با حداقل مبلغ پيش پرداخت 19ميليون تومان، تيپ5 با 21ميليون تومان و سورن توربوشارژ با 24ميليون تومان پيش پرداخت عرضه خواهد شد.

نرخ سود اين طرح از 10 تا 22درصد و مدت بازپرداخت آن از 6 تا 18ماه برنامه ريزي شده و موعد تحويل نيز 30 روز كاري پس از تكميل فرآيند ثبت نام خواهد بود.

رنگ هاي قابل عرضه در طرح فروش اعتباري منعطف آذرماه ايران خودرو، خاكستري، سفيد، مشكي، نقره اي، گيلاسي، آبي متاليك و قرمز دو پوششه براي خودروهاي 206 و سفيد، مشكي، آبي كبود و خاكستري متاليك براي سورن توربوشارژ در نظر گرفته شده است.

متقاضيان مي توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به نمايندگي هاي مجاز گروه صنعتي ايران خودرو در سراسر كشور از مزاياي اين طرح بهره مند شوند.