پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

WWW.SANATNEWS.IR


بیرالوند: جام باشگاه ها را از دست دادم
تاريخ خبر: يکشنبه، 28 آذر 1395 ساعت: 14:06

به گزارش صنعت نیوز، وزنه بردار تیم نیروی زمینی گفت: به علت مشکلات شخصی در رقابت های جام باشگاه های آسیا شرکت نکردم.

خوشبختانه تیم نیروی زمینی در رقابت های جام باشگاه های آسیا موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شد. عنوانی ارزشمند که در نتیجه کار و تلاش تیمی از آن تیم شد و من این موفقیت را به سرمربی تیم و وزنه برداران نیروی زمینی تبریک می گویم.

وی گفت: این موفقیت نشان دهنده توان فنی بالای تیم است و ثابت می کند که عباسی سرمربی تیم نیروی زمینی برنامه های بسیار خوبی که از جمله آن می توان به برگزاری اردوهای مستمر اشاره کرد برای این تیم دارد و توانسته در جهت اجرایی کردن این برنامه ها گام های بسیار خوب و موثری بردارد.

بیرالوند افزود: قبل از اعزام به این مسابقات سرمربی تیم از من خواست تا در این مسابقات تیم را همراهی کنم ولی از آنجائیکه باید برنامه های درس ام را دنبال می کردم اعلام کردم که نمی توانم در این رقابت ها حضور داشته باشم. سرمربی تیم هم با این موضوع موافقت کرد و من همراه تیم نرفتم.

وی گفت: بطور حتم این موفقیت نیروی زمینی در سطح مسابقات لیگ برتر هم تاثیرگذار خواهد بود و زمینه افزایش رقابت میان وزنه برداران حاضر در لیگ را بیش از گذشته فراهم خواهد کرد. با شرایط فعلی شرایط برای رسیدن به قهرمانی سخت تر و مسابقات لیگ برتر با جذابیت بیشری دنبال خواهد شد.

رقابت های وزنه برداری جام باشگاه های آسیا 24 تا 26 آذر در قطر برگزار شد و تیم ملی حفاری از ایران به عنوان قهرمانی در این رقابت ها دست یافت.