پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

WWW.SANATNEWS.IR


ایستادگی، پایبندی و مقاومت مردم یک قدرت بزرگ است
تاريخ خبر: سه شنبه، 24 بهمن 1396 ساعت: 15:40

به گزارش صنعت نیوز، جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح گفت: مردم ایران به خاطر رفاه مادی انقلاب نکردند اما مسئولان باید به فکر تامین حداقلی نیازهای مردم باشند.

 امیر سرتیپ ابراهیم گلفام با اشاره به راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن گفت: یکی از شعارهای زیبایی که اینجا دیدم شعار مقاومت بود، که نتیجه آن بیرون راندن آمریکا از ایران در دهه پنجاه و از کل منطقه در دهه نود است که این پیام بزرگی برای همه مردم جهان است.
وی تصریح کرد: مقاومت همیشه نتیجه داده است هر چند بعضی وقت‌ها ما فکر می‌کنیم شاید اگر عده ما کمتر باشد در مقابل نظام سلطه محکوم به شکست هستیم اما امروز دیدیم که این گونه نیست.
گلفام ادامه داد: ایستادگی، پایبندی و مقاومت مردم با اتکا به آرمان‌های خود، یک قدرت بزرگ است که هیچ‌گاه در محاسبه نظام سلطه نمی‌گنجد.
جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح بیان کرد: این حرکت مردم یک انرژی مثبت و هم افزایی ایجاد می‌کند و کسی نمی‌تواند از سد این استحکام عبور کند.
وی با اشاره به حضور پرشور مردم در طول ۳۹ سال انقلاب، اظهار کرد: در طول این سال‌ها همه مردم جهان شاهد یکپارچی ملت ایران بودند و امسال در عین حال که یکسری اتفاقات ناگواری در ماه‌های اخیر افتاد اما مردم نشان دادند که امروز اکثریت مردم با امام(ره)، انقلاب و مقام معظم رهبری هستند.
گلفام با اشاره به نقش مسئولان برای حل مشکلات معیشتی مردم، گفت: اگر همه مردم و مسئولان در کنار هم در اهداف انقلاب پایبند باشند هیچ خللی به این انقلاب وارد نمی‌شود.
جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح با بیان اینکه بسیاری از مسئولان امروز جزء انقلابیون سال 57 هستند ، ادامه داد: مردم امروز همان مردمی هستند که در دوران انقلاب از همه چیز خود گذشتند و حتی در کمترین دارایی‌هایشان به بقیه کمک کردند که انقلاب زمین نخورد.
گلفام تصریح کرد: مسئولان باید تمام هم و غمشان این باشد که با روحیه‌های انقلابی و همان مجاهدت‌های انقلابی سال ۵۷ که در دوران دفاع مقدس به اوج خود رسید مشکلات مردم را حل کنند.
جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح اظهار کرد: همه مشکلات قابل حل هستند و می‌توان مردم را از مشکلات معیشتی و اقتصادی عبور داد تا به یک جایگاه منطقی که شایسته مردم ایران است، رسید.
وی خاطرنشان کرد : اگرچه مردم ایران به خاطر رفاه مادی انقلاب نکردند اما حقیقت این است که مسئولان باید به فکر تامین حداقلی نیازهای مردم در تمامی حوزه‌ها باشند.