پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

WWW.SANATNEWS.IR


مدیریت بر دانلود فایل از اینترنت
تاريخ خبر: شنبه، 6 مهر 1387 ساعت: 09:28

به گزارش خبرنگار گروه صنايع پيشرفته صنعت نيوز ،‌ امروزه بسیاری از کاربرانی که در دنیای اینترنت وقت خود را می گذارند برای بهینه سازی در انجام امور مختلف خود در اینترنت و نیز تسریع امور گوناگون از نرم افزارهایی استفاده می کنند که به همین منظور طراحی شده است.

یکی از پرکاربردترین اموری که توسط کاربران در اینترنت به آن پرداخته می شود عملیات دانلود و ذخیره سازی فایل های گوناگون است. دانلود کلیپ های تصویری، فایل های صوتی، نرم افزارهای جدید، عکس ها و.... همگی در دسته فایل هایی هستند که بیشترین میزان ذخیره سازی کاربران را تشکیل داده اند. کاربران بسیاری از نرم افزارهای مدیریت دانلود در اینترنت استفاده می کنند و به کمک این ابزارها قادر به مدیریت بر فایل های ذخیره سازی شده، خواهند بود.

در این مطلب با یکی ازاین نرم افزارها آشنا می شوید.

HiDownload Pro نام نرم افزاری است که به کمک آن کاربران قادر خواهند بود بر امور مختلف مربوط به ذخیره سازی فایل های خود نظارت کنند. در این نرم افزار امکانات مختلفی برای کاربران قرار داده شده به وسیله آن قادر به بهینه سازی عملیات دانلود خود خواهند بود.

همچنین به کمک این نرم افزار، کاربران قادر به توقف عملیات دانلود و ادامه این عمل در زمان دیگری هستند که این ویژگی برای افرادی که از خطوط خانگی به اینترنت متصل می شوند بسیار پرکاربرد است. علاوه بر آن در این نرم افزار می توان تمامی فایل ها را در یک پوشه مشخص شده ذخیره سازی کرد.

این نرم افزار از فرمت های مختلفی برای دانلود پشتیبانی می کند و در صورت نبود یک فرمت خاص می توان آن فرمت را به برنامه معرفی کرد. این نرم افزار از وب سایت های rapidshare, megaupload نیز برای دانلود پشتیبانی می کند و کاربرانی که از اکانت برای دانلود از این وب سایت ها استفاده می کنند به راحتی توسط این نرم افزار قادر به ذخیره سازی لینک های این وب سایت ها به صورت مستقیم خواهند بود.

نرم افزار فوق از ویژگی های متعدد بسیاری برخوردار است که به کمک آنها بسیاری از امور مختلف تنها با چند کلیک در این زمینه انجام می پذیرد.

گفتنی است این نرم افزار توسط شرکت StreamingStar Technology ساخته شده است. به هر حال اگر شما نیز جزء آن دسته از کاربرانی هستید که به دانلود برنامه های مختلف از اینترنت علاقه دارید به شما توصیه می کنیم حتماً سری به سایت www.p30world.com بزنید تا علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر درخصوص این نرم افزار کارآمد بتوانید به طور رایگان این نرم افزار را دانلود کنید.