پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز

[نسخه مخصوص چاپ ]

WWW.SANATNEWS.IR


استعفا نمي‌دهم
تاريخ خبر: يکشنبه، 28 مهر 1387 ساعت: 12:38

به گزارش خبرنگار گروه ورزش صنعت نیوز، قطبي خاطرنشان كرد: از عملكرد بازيكنانم راضي هستم؛ اما از تماشاگران اهوازي انتظار داشتم كه رسم مهمان نوازي را بهتر بجا آورند و نبايد آن برخورد را در دقايق پاياني با تيم ما مي‌كردند.

تيم فوتبال فولاد خوزستان در ديدار معوقه از هفته پنجم ليگ برتر اولين پيروزي در ديدارهاي خانگي خود را برابر پرسپوليس به دست آورد.

اين ديدار در ورزشگاه تختي اهواز و در حضور بيش از 30 هزار تماشاگر برگزار شد و در پايان تيم ميزبان با نتيجه 3 بر 2 به پيروزي رسيد.

احمد آل نعمه در دقيقه 15، سيامك سرلك در دقيقه 23 و محمد قاضي در دقيقه 48 براي فولاد خوزستان گلزني كردند و دي كامو در دقيقه 31 و هادي نوروزي در دقيقه 86 گل هاي پرسپوليس را به ثمر رساندند.

احمد صالحي قضاوت اين مسابقه را برعهده داشت و به جلال كاملي مفرد، پژمان جمشيدي، داسيلوا و سهراب بختيازي زاده از تيم فولاد خوزستان اخطار داد.

اين نخستين پيروزي فولاد در ليگ برتر بود.

بازيكنان فولاد خوزستان:كارلوس آلبرتو، سهراب بختياري زاده، جلال كاملي مفرد، علي بداوي، ساندرو داسيلوا، محمد قاضي،‌ حجت زادمحمود (نادر احمدي)، احمد آل نعمه، سيامك سرلك(اسماعيل شريفات)، پژمان جمشيدي و سعيد رمضاني

سرمربي: مجيد جلالي

بازيكنان پرسپوليس: عليرضا حقيقي، مجتبي شيري، سپهر حيدري، نبي ا... باقري ها(فرهاد خيرخواه)، مسعود زارعي(بهادر عبدي)، ايوان پترويچ، علي كريمي، عليرضا محمد(فرانك آتسو)، پژمان نوري، هادي نوروزي و پائولو روبرتو دي كارمو

سرمربي: افشين قطبي

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: به عنوان يك مربي حرفه‌اي هرگز از سمت خود استعفا نمي كنم.

افشين قطبي بعد از اينكه تيم فوتبال پرسپوليس با نتيجه سه بر دو مقابل فولاد خوزستان شكست خورد به جريان مسابقه اشاره كرد و گفت: ما بازي را خوب شروع كرديم؛ اما داور مسابقه يك ضربه پنالتي و يك كارت قرمز را بسود تيم پرسپوليس ناديده گرفت و اين تصميمات باعث شد كه روند بازي تغيير كند.

وي ادامه داد: گل احمد آل نعمه نيز شيرازه تيم ما را در ادامه مسابقه بهم ريخت، البته پرسپوليس هميشه در اهواز مشكل داشت و به همين دليل در اين ديدار ما نتيجه دلخواهمان را به دست نياورديم.

قطبي خاطرنشان كرد: از عملكرد بازيكنانم راضي هستم؛ اما از تماشاگران اهوازي انتظار داشتم كه رسم مهمان نوازي را بهتر بجا آورند و نبايد آن برخورد را در دقايق پاياني با تيم ما مي‌كردند.

سرمربي پرسپوليس درباره ضعف خط دفاعي تيمش و دريافت 7 گل در سه مسابقه اخير تاكيد كرد: بدون شك ما در خط دفاع مشكل داريم و به زودي تغييراتي را در اين پست ايجاد خواهم كرد. به زودي يك مدافع جديد را جذب مي كنيم تا اين مشكل رفع شود.

قطبي تاكيد كرد: در ديدار مقابل فولاد ما 5 بازيكن اصلي‌ را در اختيار نداشتيم اما اين نكته نمي تواند توجيهي براي شكست ما باشد و من قصد اين كار را ندارم.

سرمربي پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه به دلخوري مسئولان و مديران باشگاه چه واكنشي نشان خواهد داد، تاكيد كرد: آماده هرگونه برخوردي از سوي هيئت مديره هستم. آنها اختيار تام دارند كه مرا بركنار كنند؛ اما بعنوان يك مربي حرفه اي هرگز از سمت خود استعفا نمي‌دهم.

وي تصريح كرد: فصل گذشته پس از ديدار با استقلال اهواز و شكست سنگين در برابر اين تيم ليدرهاي پرسپوليس از من خواستند از اين تيم جدا شوم؛ اما آن كار را انجام ندادم. آنها حتي در يك اتاق مرا مورد بازجويي قرار دادند؛ اما من مربي حرفه‌اي هستم و تاكيد مي‌كنم كه در فصل جاري با 70 امتياز قهرمان ليگ برتر ايران خواهم شد.

قطبي در پايان گفت: تا پايان رقابت‌ها 24 مسابقه ديگر باقي مانده است و ما مي‌توانيم نتايج خوبي را بدست آوريم.