جمعه 28 مرداد 1401
صنعت و جامعه
به گزارش صنعت نیوز، آقای علی اکبر محرابیان گفت: درخصوص آبرسانی به ۱۰ هزار روستا برنامه ریزی شده که با پیگیری بسیار، عملیات اجرائی آن‌ها شروع شده است.
به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی صنعت برق گفت: مصرف حدود 67 هزار مگاوات است که اگر همین طور ادامه یابد احتمالا به بیش از 69 هزار و 500 مگاوات می رسد .
به گزارش صنعت نیوز، مدیر بهره برداری و کنترل سیستم مرکز پایش ملی برق گفت: مصرف دیروز برق حدود ۶۷ هزار و ۶۰۰ مگاوات بود و پیش بینی می‌شود امروز به ۶۸ هزار مگاوات برسد.
به گزارش صنعت نیوز، شرکت توزیع برق تهران بزرگ اعلام کرد با توجه به ادامه گرمای هوا در این هفته پایداری شبکه برق نیازمند کاهش حداقل ده درصدی مصرف برق است.
به گزارش صنعت نیوز، بارش ها و سیلاب های اخیر، وضعیت ذخایر سدهای استان تهران را بهبود بخشیده است.
به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی صنعت برق با اشاره به هشدار وزیر نیرو درخصوص افزایش مصرف برق در کشور گفت: از نیمه خرداد تاکنون ۶۰ درصد از دوره سخت را با همراهی و همکاری مردم عزیز بدون خاموشی پشت سر گذاشته ایم و برای عبور از یک ماه باقی مانده از دوره گرما به ادامه این همکاری نیاز داریم.
به گزارش صنعت نیوز، از ابتدای خرداد تا پایان شهریور، با شرایطی پاداش صرفه جویی به مشترکان خانگی تعلق می‌گیرد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران و سخنگوی صنعت برق گفت: در روز پنجشنبه، حد نصاب جدیدی در مصرف برق کشور ثبت شد.
به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی صنعت برق گفت: تقاضا برای مصرف برق امروز به ۶۶ هزار مگاوات رسید و نمودار‌های مصرف دوباره اوج گرفت.
به گزارش صنعت نیوز، وزیر نیرو با اشاره به شناسایی ١۶ هزار روستای کشور برای آبرسانی گفت: بهترین کار خیر با توجه به شرایط کشور، "آبرسانی" است.
به گزارش صنعت نیوز ٬ لوازم خانگی، جزء آن گروه کالاهایی است که همواره از حمایت همه ارگان‌های حمایتی برخوردار بوده و همواره هم همه بازیگران مؤثر و منتفع در اکوسیستم آن اعم از تولید، توزیع، فروش و مصرف، از معمای لاینحل قیمت‌گلایه دارند. دولت با ابزار «ممنوعیت واردات» از تولید حمایت می‌کند و با ابزار«قیمت‌گذاری» از مصرف. قاچاقِ ویرانگر با سهم 20 درصدی بازار را هم ابزار «قهریه» در ید کنترل می‌گیرد. اما ...
به گزارش صنعت نیوز، هم اکنون در کشور، ۹۵ پروژه آب‌شیرین‌کن با ظرفیت ۶۳۴ هزار مترمکعب در شبانه‌روز با حجم سرمایه‌گذاری بیش از ۳۸ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال (به قیمت زمان عقد قرارداد) در حال ساخت و بهره‌برداری است.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل مهندسی و راهبری شبکه برق در شرکت توانیر گفت: بازیابی بنیادی شبکه‌های برق در مناطق سیل‌زده آغاز شده است.
به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی صنعت آب کشور گفت: سیلاب‌های اخیر موجب ورود ۲۵۰ تا ۲۶۰ میلیون متر مکعب آب به مخازن سد‌های کشور شد.
به گزارش صنعت نیوز، وزیر نیرو دستور داد: صنعت آب و برق باید تا حل کامل مشکلات ناشی از سیل و آبگرفتگی اخیر، در کنار مردم به خدمت‌رسانی ادامه دهد.
به گزارش صنعت نیوز، ثبات دمای هوا و بارش‌های متعدد در استان‌ها جنوبی کشور سبب متوقف شدن شیب تند افزایش تقاضا برای مصرف برق شده است.
به گزارش صنعت نیوز، سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه هم اکنون مصرف برق به ­­۶۵ هزار و ۲۰۰­مگاوات رسیده است، پیش بینی کرد این عدد در ساعات آینده­ به ­۶۵ هزار و ۷۰۰ مگاوات برسد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرکل دفتر مدیریت انرژی و برنامه‌ریزی امور مشترکان توانیر از منفی شدن ۳ درصدی رشد مصرف برق بخش خانگی و همچنین آخرین آمار مشترکان پرمصرف خبر داد.
به گزارش صنعت نیوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با قدردانی از همراهی ارزنده شهروندان تهرانی در کاهش مصرف برق گفت: حدود ۴۰ درصد از مشترکان تهرانی طی سال جاری، مشمول پرداخت پاداش خوش مصرفی شده‌اند.
به گزارش صنعت نیوز، معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات ۴۹ قلم محصولات کشاورزی این استان به خارج از کشور از ابتدای سال تاکنون خبر داد.
انتها123456
کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است