چهارشنبه 17 خرداد 1402

مؤسسه آموزشی کشتیرانی تأییدیه انطباق کامل مقررات STCW را دریافت کرد

مؤسسه آموزشی کشتیرانی تأییدیه انطباق کامل مقررات STCW را دریافت کرد
  تاريخ:چهارم تير 1401 ساعت 08:43   |     کد : 267858   |     مشاهده: 593
به گزارش صنعت نیوز، مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران موفق به دریافت تأییدیه انطباق کامل با مقررات STCW بدون «گزارش هیچ گونه عدم انطباق» شد.
به گزارش صنعت نیوز، مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران موفق به دریافت تأییدیه انطباق کامل با مقررات STCW بدون «گزارش هیچ گونه عدم انطباق» شد.
 
مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی ممیزی صورت گرفته در خردادماه سال جاری موفق به دریافت تأییدیه انطباق کامل با مقررات STCW مصوب سازمان جهانی دریانوردی شد.
 
بر این اساس، در ممیزی مشترک به عمل آمده از سوی چهار تن از ممیزان سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان نماینده سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO) و شرکت رده‌بندی ایرانیان در مورد برگزاری دوره‌های دریانوردی بر اساس مقررات کنوانسیون STCW مصوب IMO از مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، این مؤسسه موفق به دریافت تأییدیه انطباق کامل با مقررات مربوطه بدون گزارش هیچ گونه عدم انطباق شد.
 
شایان ذکر است؛ ممیزی مراقبتی مذکور به صورت سالیانه جهت بررسی میزان انطباق آموزش‌های دریانوردی با مقررات کنوانسیون STCW از مؤسسات آموزشی دریانوردی صورت می‌گیرد و برای اولین بار مؤسسه آموزشی کشتیرانی بدون هیچ‌گونه عدم انطباقی موفق به دریافت تأییدیه مربوطه شده است.
 
لازم به ذکر است، مؤسسه یاد شده اولین مؤسسه آموزشی در سطح کشور است که از سال ۱۳۷۸ گواهینامه استاندارد مدیریت کیفیت خود را از شرکت «لویدز رجیستر» اخذ کرده و تاکنون آن را ارتقاء داده است.
 
همچنین، مؤسسه آموزشی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی سالیان متمادی در ردیف اول لیست منتشره سازمان بنادر و دریانوردی درخصوص مؤسسات برگزار کننده کلیه دوره‌های دریانوردی مرتبط با کشتی‌های اقیانس پیمای نامحدود و دوره‌های نزدیک به ساحل کشور قرار داشته و هم اکنون بدون گزارش هیچ‌گونه عدم انطباق آن را با موفقیت تمدید کرده است.

http://www.sanatnews.ir/News/1/267858
Share

مؤسسه آموزشی کشتیرانی تأییدیه انطباق کامل مقررات STCW را دریافت کردمؤسسه آموزشی کشتیرانی تأییدیه انطباق کامل مقررات STCW را دریافت کرد
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است