يک شنبه 9 بهمن 1401
رقابت های جایزه بزرگ مسکو ۲۰۲۲

۱۰ مدال رنگارنگ، سهم کاراته کا‌های ایرانی

۱۰ مدال رنگارنگ، سهم کاراته کا‌های ایرانی
  تاريخ:هفتم آذر 1401 ساعت 18:11   |     کد : 271803   |     مشاهده: 130
به گزارش صنعت نیوز، کاراته کاهای ایرانی حاضر در مسابقات جایزه بزرگ مسکو صاحب یک طلا، پنج نقره و چهار برنز شدند.
به گزارش صنعت نیوز، کاراته کاهای ایرانی حاضر در مسابقات جایزه بزرگ مسکو صاحب یک طلا، پنج نقره و چهار برنز شدند.

رقابت‌های بین المللی کاراته، با عنوان (جایزه بزرگ مسکو) ۳ تا ۶ آذر به میزبانی روسیه باحضور ۶۰۰ کاراته کا از ۱۶ کشور جهان برگزار شد و کاراته کا‌های ایرانی مجموعاً موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۵ نقره و ۴ برنز شدند.

سارا بهمنیار موفق به کسب نشان طلا شد، محمود نعمتی، مهدی خدابخشی، معصومه محسنیان، فاطمه سعادتی و لیلابرجعلی صاحب مدال نقره و مبینا حیدری، آتوسا گلشاد نژاد، امیر مهدی زاده و علیرضا حیدری صاحب نشان برنز شدند.

مدال آوران ایران:


در بخش کومیته آقایان

وزن ۶۷- کیلوگرم: امیر مهدی زاده با ۴ برد راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله با شکست مقابل حریف روسی صاحب مدال برنز شد.

وزن ۷۵- کیلوگرم: علیرضا حیدری با ۴ پیروزی در مرحله گروهی و دور دوم به نیمه نهایی صعود کرد و با شکست در این مرحله به مدال برنز دست یافت.

وزن ۸۴- کیلوگرم: مهدی خدابخشی با کسب چهار پیروزی در دور گروهی و مرحله دوم، راهی فینال شد و در فینال مقابل حریف قزاقستانی شکست خورد ک به مدال نقره دست یافت.

وزن ۸۴+ کیلوگرم: محمود نعمتی در این وزن با چهار پیروزی راهی دیدار فینال شد و در فینال مقابل حریف آذربایجانی، نتیجه را واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد.

در بخش کومیته بانوان

وزن ۵۰- کیلوگرم: سارا بهمنیار با ۴ برد و معصومه محسنیان با ۳ برد راهی فینال شدند. در این فینال تمام ایرانی، بهمنیار پیروز شد و صاحب مدال طلا شد، محسنیان نیز صاحب مدال نقره شد.

وزن ۵۵- کیلوگرم:فاطمه سعادتی با ۳ پیروزی راهی فینال وزن خود شد و در فینال مقابل حریفی از روسیه نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره دست یافت.

وزن ۶۱- کیلوگرم: آتوسا گلشادنژاد با کسب ۳ پیروزی در مرحله گروهی و دور دوم، در نیمه نهایی شکست خورد و صاحب مدال برنز شد.

وزن ۶۸- کیلوگرم: مبینا حیدری ضمن یک پیروزی و یک شکست و راهیابی به مرحله نیمه نهایی، در این مرحله، نتیجه را واگذار کرد و به مدال برنز دست یافت.

وزن ۶۸+ کیلوگرم: لیلا برجعلی با سه پیروزی و یک شکست در مرحله گروهی و دور دوم، به فینال راه یافت و در فینال مقابل حریفی از تونس شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

همچنین جوایز در نظر گرفته شده در بخش کاتا و کومیته انفرادی برای نفر اول ۵هزار دلار، نفر دوم ۲ هزار دلار، نفر سوم هزار دلار و در بخش کاتا تیمی هزار و پانصد دلار برای تیم اول بود.

http://www.sanatnews.ir/News/1/271803
Share

۱۰ مدال رنگارنگ، سهم کاراته کا‌های ایرانی
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است