چهارشنبه 9 اسفند 1402

۶۰ درصد اعتبارات سفر اول رئیس جمهور به البرز جذب شده است

  تاريخ:هشتم آذر 1402 ساعت 14:24   |     کد : 285612   |     مشاهده: 304
ایسنا/البرز نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: امید است با عنایتی که از سوی دولت مردمی ایران قوی و اشرافی که از سوی رییس جمهور به موضوعات و مطالبات استان وجود دارد، در سفر قریب الوقوع دوم نیز شاهد اثربخشی، اعتمادافزایی و ثمرات ارزشمندی همانند سفر اول باشیم.
به گزارش ایسنا، مجتبی عبداللهی در جلسه بررسی و تدوین مصوبات سفر دوم رییس جمهور به استان البرز که با حضور معاون اجرایی رییس جمهور در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، با اشاره به مصوبات سفر اول و ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته و برکات و دستاوردهای دور اول سفر، افزود: در ۱۸ فروردین سال ۱۴۰۱ میزبان رییس جمهور و هیات دولت در استان البرز بودیم که این سفر با مصوبات مهم و اثرگذاری همراه بود.
وی ادامه داد: در سفر اول ۱۸۲ پروژه با اعتباری بیش از ۲۳ هزار میلیارد تومان اعتبار مورد تصویب قرار گرفت که بیش از ۹۰ درصد اعتبارات در سال ۱۴۰۱ و در مجموع تاکنون بیش از ۶۰ درصد اعتبارات مربوطه تامین شده است.
عبداللهی گفت: بر این اساس استان جوان البرز با زیرساخت‌های ضعیف نسبت به جمعیت، مورد عنایت ویژه دولت مردمی ایران قوی قرار گرفته و در راستای جبران بخشی از عقب ماندگی‌ها که از ابتدای تاسیس استان انباشته شده، اقدامات بزرگی شکل گرفته است.
وی با بیان این‌که تلاش‌های بسیاری معطوف شده که سفر پیش رو نیز منشأ اثر و تحول برای استان البرز باشد، افزود: پروژه‌های متعددی برای افتتاح در بخش های مختلف ساماندهی آب و فاضلاب استان در نظر داریم که عمدتا از سال ها پیش مورد مطالبه مردم بوده و مغفول مانده بود و در مصوبات سفر اول مورد تصویب قرار گرفت.
استاندار البرز گفت: در حوزه های راه، مسکن و بهداشت و درمان نیز از محل مصوبات سفر اول، افتتاح پروژه های مهمی در دستور کار است.
وی افزود: البته لازم به ذکر است بسیاری از پروژه ها طی این مدت مورد بهره برداری مردم قرار گرفتند که شاخص آنها احداث ۱۰۰ مدرسه از محل تعهدات سفر اول و هم‌چنین انتقال زندان رجایی شهر از استان که طی تعامل و هم افزایی با قوه قضائیه انجام شد، بود.

http://www.sanatnews.ir/News/1/285612
Share

برچسب ها :  رئیس جمهور , البرز
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است