پنج شنبه 3 خرداد 1403

وزیر نفت: اقتصاد اسرائیل رو به فروپاشی است

وزیر نفت: اقتصاد اسرائیل رو به فروپاشی است
  تاريخ:هجدهم فروردين 1403 ساعت 09:30   |     کد : 288000   |     مشاهده: 397
به گزارش صنعت نیوز، وزیر نفت گفت: اقتصاد اسرائیل رو به فروپاشی است با اتحادی که در جهان اسلام و آزادی خواهان رخ داده است به‌زودی شاهد نابودی اسرائیل خواهیم بود.
به گزارش صنعت نیوز، وزیر نفت گفت: اقتصاد اسرائیل رو به فروپاشی است با اتحادی که در جهان اسلام و آزادی خواهان رخ داده است به‌زودی شاهد نابودی اسرائیل خواهیم بود.
جواد اوجی در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت از مردم فلسطین و غزه گفت: طوفان الاقصی تاثیرات زیادی بر حامل‌های انرژی داشت و برخی اتفاقات در دریای سرخ و باب‌المندب، موجب افزایش قیمت نفت و انرژی شد، بعضی از کشورها نیز صادرات به رژیم صهیونیست را کاهش دادند.
وی افزود: بیش از ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار نفر از شهرک نشینان صهیونیست، جنوب لبنان تخلیه کردند و به مناطق دیگری رفتند، بار مالی سنگینی را به اسرائیل اعمال کردند، اقتصاد اسرائیل رو به فروپاشی است با اتحادی که در جهان اسلام و آزادی خواهان رخ داده است به‌زودی شاهد نابودی اسرائیل خواهیم بود.
وزیر نفت با بیان اینکه اتفاق هایی که در منطقه غزه و فلسطین اتفاق افتاده است دل هرمسلمان و آزاده ای را در دنیا آزرده خاطر می کند گفت: بر همه آزادی خواهان واجب است که نسبت به اسرائیل و آمریکا اعلام انزجار و نسبت به مردم فلسطین و غزه ابراز حمایت کنند. با وحدتی که بین مسلمانان جهان و آزادی خواهان رخ خواهد داد، نابودی اسرائیل و صهیونیست به زودی اتفاق می افتد.
وی با اشاره به تغییر رویکرد جامعه جهانی نسبت به فلسطین گفت: مردم به دفاع از مردم غزه و فلسطین بلند شده اند و بر همه مردم، مظلومیت آنان آشکار شده است.
اوجی اضافه کرد: امسال روز قدس با همه سال ها فرق می کند امروز مردم با حضور در راهپیمایی نشان دادند که مردم غزه تنها نیستند و امروز روز قدس جهانی شده است.
وی تاکید کرد: روز قدس، نه فقط برای مسلمانان بلکه، به روزی جهانی برای همه آزادی‌خواهان و ندای مظلومیت مردم غزه تبدیل شده است، حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین نشان می دهد که زوال و نابودی اسرائیل زودتر از این ها اتفاق خواهد افتاد. همانگونه که حضرت آقا در سخنرانی ها اشاره کرده بودند که بعد از ۲۵ سال آینده دیگر رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد، با حرکتی که امروز رژیم صهیونیستی با جنایات خود در غزه، به روند سرنگونی خود سرعت بخشیده است.
وزیر نفت خاطر نشان کرد: در شریعت و دین ما تعریف شده است که اگر مظلومی ندای یاری بطلبد چه این مظلوم مسلمان یا غیر مسلمان باشد بر هر مسلمانی واجب است که از او حمایت کند در غیر این صورت آن شخص مسلمان نیست اکنون این مردم مظلوم، غزه و فلسطین هستند.

http://www.sanatnews.ir/News/1/288000
Share

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است