سه شنبه 11 بهمن 1401

وانت زامیاد دو ستاره کیفی شد

وانت زامیاد دو ستاره کیفی شد
  تاريخ:بيست و پنجم مرداد 1401 ساعت 13:47   |     کد : 268995   |     مشاهده: 370
به گزارش صنعت نیوز، کاهش 100 نمره منفی در بازه زمانی کوتاه چهار ماهه، منجر به کسب "دو ستاره کیفی" برای محصول وانت زامیاد شد.
به گزارش صنعت نیوز، کاهش 100 نمره منفی در بازه زمانی کوتاه چهار ماهه، منجر به کسب "دو ستاره کیفی" برای محصول وانت زامیاد شد.

سیدمحمد موسوی معاون کیفیت شرکت زامیاد ضمن اعلام این خبر گفت: توجه و اهمیت به مقوله کیفیت در این شرکت، برای تولید و عرضه محصول باکیفیت هم سو با تاکید نهادهای قانون گذار و اجرایی کشور در سال جاری موجب شد این شرکت در بازه زمانی چهار ماهه از ابتدای سال جاری با کاهش 100 نمره منفی، موفق به کسب دو ستاره کیفی برای محصول وانت زامیاد شود.


او درباره فرآیند کسب این موفقیت در بازه زمانی کوتاه مدت یادآور شد: با دستور مستقیم مدیرعامل شرکت زامیاد مبنی بر طراحی و اجرای پروژه‌های کیفی، این مهم در دستور کار معاونت کیفیت قرار گرفت و با استفاده از روش‌های نوین حل مسئله با رویکرد تیمی، معایب اعلام شده توسط شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران در آدیت محصول، بر اساس درجه اهمیت، میزان نمره منفی و تعداد تکرار طبقه بندی و ایرادات مهم، به منظور رفع انتخاب شد.


معاون کیفیت شرکت تصریح کرد: بر این مبنا و با استفاده از تکنیک های حل مساله، ریشه های بروز عیب توسط تیم‌های چند تخصصی بررسی و شناسایی شد و اقدامات اصلاحی برای حذف ریشه‌های بروز عیب و بهبود سطح کیفی تامین کنندگان قطعات و بهبود فرآیندهای تولیدی به سرعت در فرآیند اصلاحی و اجرایی قرار گرفت و موجب شد در بازه زمانی کوتاه مدت (چهار ماهه)، حذف کامل ایرادات فرآیندی و پرتکرار را در تولید محصول وانت زامیاد انجام شود.


موسوی در پایان خاطر نشان کرد: رویکرد بهبود مستمر کیفی محصول وانت زامیاد به دلیل جایگاه استراتژیک آن در میان خودروهای تجاری سبک کشور و مزایای رقابتی و عملکردی فنی این محصول برای مشتریان، همواره مورد توجه و اهتمام شرکت زامیاد است.

http://www.sanatnews.ir/News/1/268995
Share

برچسب ها :  سایپا , زامیاد
آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 


 

کليه حقوق محفوظ و متعلق به پايگاه اطلاع رسانی صنعت نيوز ميباشد
نقل مطالب و اخبار با ذکر منبع بلامانع است